Domowy hotel dla psów Le Chien

Wyjeżdżasz na wakacje lub na święta? Nie masz z kim zostawić pupila? Obawiasz się, że Twój podopieczny będzie zamknięty w kojcu, klatce czy w odosobnieniu, w przypadkowo znalezionym w sieci hotelu dla zwierząt? Boisz się, że będzie samotny i nieszczęśliwy. Będzie tęsknił, nie będzie jadł i będzie leżeć osowiały i zostawiony sam sobie. Rozumiem Cię doskonale.

Sama mam psy i wiem, jak boli serce, gdy trzeba oddać kochanego czworonoga na kilka dni w obce nieznane ręce …

Dlatego nie oferuję Twojemu zwierzakowi typowego hotelu, ale oddaję mu mój własny dom: z kanapą, fotelami, miską. Z ogrodem do zabaw i szaleństw na świeżym powietrzu. Z troską i zaangażowaniem opiekunów, by Twój pies w domowej atmosferze spokojnie czekał na Twój powrót.

Obiecuję Ci, że Twój pies będzie szczęśliwy, radosny, zadbany i bezpieczny podczas Twojej nieobecności. Ale ostrzegam lojalnie – może się zdarzyć, że nie będzie chciał wracać do domu… ☺


hotel dla psów KrakówProfesjonalny hotel dla psów w Krakowie

W HOTELU LE CHEIN OFERUJEMY:
  • możliwość spania na kanapie,
  • domowe warunki
  • brak klatek i kojców,
  • bieganie po ogrodzie bez ograniczeñ,
  • długie spacery,
  • pieszczoty i zabawy,
  • fachową obsługę,
  • treningi na BIEŻNI suchej,
  • nasz hotel wyposażony jest w legowiska magnetyczne.

Cennik – hotel dla psów Le Chien

PSYKOTY
cena za dobę100 zł50 zł
cena z godzinę10 zł10 zł

 

hotel dla psów KrakówPsy niewykastrowane powyżej 1 roku – +20 zł / doba.

Odbiór zwierząt poza godzinami pracy (godziny pracy 9.00 – 19.00)

+ 100 zł – wymagane wcześniejsze ustalenie odbioru !

 

W okresie świąteczno – noworocznym tj. 20.12 – 5.01, podczas Wielkiego Tygodnia, a także podczas długiego weekendu majowego, cena za dobę wynosi 120 zł niezależnie od rasy i wielkości psa. Noc Sylwestrowa – 200 zł.

Prosimy dokonywać rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem (np. w okresie świąt i wakacji około miesiąc wcześniej), ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Ze swojej strony oferujemy domowy hotel dla psów, w którym wszyscy czworonożni klienci są otoczeni troskliwą i profesjonalną opieką. Krakowski hotel dla zwierząt Le Chien to domowe wnętrza bez klatek, duży ogród do swobodnych zabaw i biegania, nasza dbałość o dietę i czas poświęcany każdemu podopiecznemu.

Dokładamy starań, aby czas rozłąki z właścicielami był jak najlepiej spędzonym czasem, a ich tęsknota za prawdziwym domem jak najmniejsza.

Galeria – Hotel dla psów

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego hotelu dla psów. Każ­dy z na­szych goś­ci ma za­pew­nio­ne piesz­czo­ty, cie­płe sło­wa, dra­pa­nie za uchem i spacery. Każdy pies karmiony jest wg zaleceń właściciela; zapewniamy podstawową pielęgnację, czyli czesanie i podawanie leków, jeśli jest taka potrzeba. Dodatkowe zabiegi, jak kąpiel czy strzyżenie, są możliwe po wcześniejszym ustaleniu.

Zaopiekujemy się Twoim pupilem

Dbamy o to, aby Twój pies miał wszystko, czego potrzebuje podczas pobytu w naszym hotelu. Regularne posiłki, codzienne spacery i zabawy sprawiają, że Twój pies będzie zadowolony i zrelaksowany podczas Twojej nieobecności.

Nasz hotel dla psów jest również świetnym miejscem do poznawania innych psów i nawiązywania nowych przyjaźni. Twój pies z pewnością będzie cieszył się towarzystwem innych zwierząt i miło spędzi czas podczas pobytu w naszym hotelu.

Nie musisz martwić się o swojego pupila podczas swojego wyjazdu, ponieważ my zapewnimy mu najlepszą opiekę i miło spędzony czas. Zaufaj nam i zostaw swojego psa w naszym hotelu dla psów – gwarantujemy, że będzie miał wspaniały czas i wróci do Ciebie w doskonałym nastroju!

Dlaczego warto wybrać hotel dla zwierząt Le Chien?

W hotelu Le Chien oferujemy wiele wyjątkowych usług, aby zapewnić Twojemu psu miły i wygodny pobyt. Nasz hotel dla psów zapewnia nie tylko podstawowe udogodnienia, ale także wyjątkowe opcje, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego pupila.

Możliwość spania na kanapie to jedna z najbardziej atrakcyjnych opcji, które oferujemy. Wiemy, że Twój pies lubi mieć swoje miejsce, dlatego zapewniamy miękkie i wygodne kanapy, które zapewnią Twojemu psu przyjemny sen.

W naszym hotelu dla psów dbamy o to, aby Twojemu psu było jak w domu. Oferujemy domowe warunki, w których Twój pies będzie czuł się jak w swoim własnym domu. Brak klatek i kojców to kolejna zaleta naszego hotelu, która zapewni Twemu psu swobodę i wygodę podczas jego pobytu.

Bieganie po ogrodzie bez ograniczeń to idealny sposób, aby Twój pies miał możliwość biegać i wykonywać swoje naturalne potrzeby fizyczne. Długie spacery to kolejna opcja, którą oferujemy, aby Twój pies miał odpowiednią dawkę aktywności fizycznej.

W naszym hotelu dla psów dbamy również o to, aby Twój pies otrzymał odpowiednią ilość miłości, pieszczot i zabaw. Nasz personel jest doświadczony i kochający psy, a więc zapewni Twojemu psu odpowiednią ilość uwagi i zabawy.

Fachowa obsługa to kolejna zaleta naszego hotelu dla psów. Nasi pracownicy są doświadczonymi opiekunami, którzy zawsze są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić Twojemu psu najlepszą opiekę.

Treningi na bieżni suchej to opcja, która zapewni Twojemu psu dodatkową aktywność fizyczną i przyczyni się do jego dobrego samopoczucia. Nasz hotel jest również wyposażony w legowiska magnetyczne, które zapewnią Twojemu psu odpoczynek i regenerację w komfortowych warunkach.

Zapraszamy do naszego hotelu dla psów, gdzie Twój pies otrzyma najlepszą opiekę, miłość i zabawę.

Verified by MonsterInsights