In our home hotel, animals feel at home

 

Welcome to Le Chien

Probably the best salon and home hotel for animals.

We create our animal HOUSE out of love and passion. Years of experience have allowed us to create a luxurious place that will meet all the needs of even the most demanding pet.

 


Our Clients Opinions

Wspaniały hotel z najlepszą profesjonalną opieką. Właścicielka nie stosuje w hotelu klatek, kojców itp. Psiaki, które zostają pod Jej opieką czują się jak w domu. Jedyne miejsce w Krakowie gdzie mogę bez obaw zostawić moje 3 yorkshire terriery i wiem, że są pod opieką osoby odpowiedzialnej i dysponującej ogromną wiedzą w zakresie zwierząt. Dlatego tym bardziej nie zgadzam się z poniższą opinią Pani N., która jest krzywdząca dla tak cudownego miejsca.
Super hotel dla zwierząt z profesjonalną obsługą i całkowicie domową atmosferą. Mój pies wybiegany w ogrodzie zaopiekowany i wykąpany przed odbiorem. Dzięki spacerom z innymi psami hotelowymi pies wrócił zadowolony i szczęśliwy. jak go odbierałam to prawie nie chciał wracać do domu tak był szczęśliwy ze swoimi kumplami psami. Polecam to miejsce zarówno jako hotel podczas wyjazdów wakacyjnych jak również salon gdzie chodzę z moim psem od wielu lat i zawsze spotykam się z pełnym profesjonalizmem właścicielki Natalii i pracowników salonu w kwestii pielęgnacji zwierząt.
Super miejsce moje psy zawsze wracają z hotelu mega zrelaksowane (czyściutkie wykąpane) pełen profesjonalizm 👌🏿 Polecam

Nasza Zoja od 8 lat jest tam strzyżona i jest ok. Pies nigdy nie boi się tam sam zostać – pomimo iż bardzo bojaźliwy – a fryzury ma zawsze rewelacyjne (York). Obsługa super.
Polecam zarówno salon jak i hotel.
Najlepszy hotel w Krakowie ! Mój pies nie chciał wracać do domu. Każdy pobyt mile wspomina. Super opieka i kontakt z właścicielką. Duży ogród na wielki plus. Gorąco Polecam


Verified by MonsterInsights